Rolovací sítě proti hmyzu


Rolovací (samonavíjecí) síť lze v době, kdy ji nepotřebujeme, vytáhnout do kastlíku, čím docílíme její mnohem delší životnosti. U okenního provedení se síť vytahuje nahoru, u dveřního do strany. Pro lepší uchycení doporučujeme objednat magnetickou lištu.


Vodicí lišty s kastlíkem jsou standardně dodávány v barvě bílé nebo hnědé. V případě požadavku je možno dodat v barvě ELOX Bronz, jiný nástřik RAL, polep renolitvou folií nebo v dřevoimitaci.


Dřevoimitace je speciální nástřik práškovou barvou, která po vypálení imituje léta dřevin a nástřik věrně napodobuje tyto dekory.


Dřevoimitace - *V1 - smrk
Dřevoimitace - *V2 - třešen
Dřevoimitace - *V3 - zlatý dub

         V případě odsazení sítě od výplně je možnost objednat sít s odsazenými "U" profily.

Síťovinu tvoří skelné vlákno potažené plastem. Standardně se dodává v barvě šedé.Zaměření a montáž - stáhnout TP ZDE 


Okenní rolovací síť


Síťovina se navíjí na hliníkovou hřídel, která je uložena v hliníkovém boxu. Navíjení sítě zajišťuje pružina uložená v hřídeli.

Síťovina na krajích prochází vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáči. Stažená síťovina je aretována stavitelnými dorazy na koncích vodících lišt za koncovou lištu, která je rovněž opatřena těsnícím kartáčem doléhajícím až k parapetu.Používá se hlavně tam, kde se často podávají různé věci oknem.Dveřní rolovací síť


Síťovina se navíjí na hliníkovou hřídel, která je uložena v hliníkovém boxu. Navíjení sítě zajišťuje pružina uložená v hřídeli.

Síťovina na krajích prochází vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáči. Vytažená síťovina je aretována magnetickou gumou která je umístěna na koncové liště a dorazové liště, která tvoří spolu s vodícími lištami a boxem utěsněný obvod celé sítě.


Tento systém jako jediný lze nainstalovat na panelákové balkónové dveře, kde po zateplení nezbylo téměř žádné místo na rámu pro montáž pevné otvíravé dveřní sítě proti hmyzu. Další jeho výhoda spočívá v tom, že nepotřebuje žádný volný prostor pro otvírání!!!

 

TYPY ROLOVACÍCH SÍTÍ

 

 

 

OKENNÍ ROLOVACÍ SÍŤ


Typ - SRO 06 345Venkovní pohled


       Vnitřní pohled


       


Typ - SRO 06 390


Venkovní pohled


       


Vnitřní pohled


       DVEŘNÍ ROLOVACÍ SÍŤ JEDNOKŘÍDLÁ


Typ - SRD 06 445


Venkovní pohled


       


Vnitřní pohled


       


Typ - SRD 06 490


Venkovní pohled


       


Vnitřní pohled


       


DVEŘNÍ ROLOVACÍ SÍŤ DVOUKŘÍDLÁ


Typ - SRD 06 545


Venkovní pohled


           


Vnitřní pohled