Horizontální žaluzie


Horizontální žaluzie mají v současných interiérech již své nezastupitelné místo. Jsou účinnou ochranou proti slunečnímu záření, které způsobuje ztrátu originální barevnosti bytových doplňků. Váš interiér si proto uchová svoji krásu po dlouhou dobu.


                                                                

         

V létě zabraňují přehřátí místnosti a v zimě zamezí zbytečnému úniku tepla. Kdykoliv spolehlivě ochrání Vaše soukromí. Využití horizontálních žaluzií rozhodně nekončí u oken. Při použití interiérového typu můžete důmyslně a s minimálními nároky na místo členit prostor, zakrývat výklenky, skleněnou výplň dveří apod.Lamely jsou z hliníku, s kvalitní povrchovou úpravou, která zaručuje stálost barev po celou dobu životnosti. Lamely dodáváme v šíři 25 mm v široké škále barev v těchto konstrukčních typech:

 

meziokenní - vhodné pro zdvojená i špaletová okna,

interiérové - vhodné pro vakuová a střešní okna i pro vnitřní využití v interiéru. Tento typ žaluzií můžeme vybavit brzdou, která zvyšuje komfort při ovládání. Novinkou v tomto oboru jsou ISSO žaluzie, které tvoří doplněk vakuových oken a rovněž je dodáváme ve 26 odstínech.

         

Vzorník lamel - Ke stažení (barvy nemusí přesně odpovídat danému odstínu!!!)
ISSO ŽALUZIE


ISSO žaluzie pro plastová okna vynikají především nádherným designem a dlouholetou spolehlivostí a životností. Jsou určeny především k montáži na rám plastových, případně dřevěných EURO oken. Jedná se o žaluzie, u kterých byl kladen důraz na designové zpracování a to jak splynutím s oknem v jeden celek, tak precizní vyřešení všech detailů uchycení. Samozřejmostí je jednoduchá a spolehlivá manipulace.


Vybrat si můžete ze dvou provedení ISSO žaluzií:


1) Standardní provedení:


Při úplném zatemnění lamelami prosvítá světlo otvory pro textilní pásku a

otvory pro boční vedení.2) Celostínící provedení:


U tohoto provedení žaluzie

je zatemnění bez pronikání světla.

Žaluzie je ovládána plastovým kuličkovým řetízkem, který zabezpečuje jak naklápení lamel, tak celkové vytahování a spouštění žaluzie. Výhoda řetízku spočívá v tom, že je snadno očistitelný a při vytažení žaluzie nepřekáží na parapetu. Žaluzie je vytahována přes převod pomocí textilní pásky, která díky své velmi malé tlouštce umožnuje dokonalejší uzavření žaluzie. K zafixování na rám okna slouží fixační struny. Ty jsou uchyceny ve spodní části rámu pomocí plastového hříbečku, který je téměř neviditelný. Veškeré další úchytové prvky tvoří dojem jednoho celku.
ISOLINE LOCO - NEW


Jedná se o model produktové řady ISOLINE určené pro prakticky všechny typy plastových oken. Žaluzie se vyrábí a dodává s plechovou krycí lištou LOCO, která díky svému designu dotváří celkovou vizáž moderního interiéru. Krycí lišta je zakončena tenkými plastovými krytkami ve stejné barvě krycí lišty. Technické i estetické provedení této žaluzie ji staví do pozice jak špičkového modelu produktové řady ISOLINE, tak nejlepšího modelu žaluzie v celé typové nabídce žaluzií. Její výhodou je estetičnost a cenová dostupnost.


       
ISOLINE ARCO


Zaluzie s hliníkovou krycí lištou ARCO


  


  

Technické údaje:


Elegantní a praktický doplněk interiéru. Lamely v imitaci dřeva v šesti odstínech, spodní profil dřevěný, horní profil s krycí dřevěnou lištou.

Atypické zastínení:

Žaluzie je možné vyrobit do šikmých oken i do oken s obloukem.Rozměry:

Na žaluzie vyšší než 250 cm a širší než 240 cm neposkytujeme záruku !!!

Minimální šíře žaluzie je 20 cm !!!Konstrukce:

detail ovládání řetízku

příchytka pro aretaci ovládacího řetízku

upevnění bočního vedení fixačním kolíkem v rámu

 


Stručný návod k obsluze žaluzií: