Vertikální žaluzieVertikální žaluzie jsou moderním a elgantním interiérovým doplňkem, který Vás překvapí řadou nečekaných prostorových a světelných efektů. Zcela nahradí záclony a meziskelní žaluzie a zároveň tím šetří Vaše peníze při zařizování interiéru. Současně Vám žaluzie slouží k rozmanitému členění interiéru.

Obsluha žaluzií je velmi jednoduchá a nároky na jejich údržbu jsou minimální. Žaluzie mají antistatickou úpravu, jsou barevně i tvarově stálé. Díky široké nabídce materiálů a barev snadno vytvoříte atmosféru právě podle Vašich představ. Můžete dokonce kombinovat různé odstíny. Užitné vlastnosti je přímo předurčují pro společenské a reprezentační prostory, dobře se uplatní v kancelářích, ordinacích, rychle si získávají cestu i do domácích interiérů.


                       


         Technické údaje:


Lamely dodáváme v šířkách 127 a 89 mm. Tyto látky jsou v rozmanitých barvách, vzorech a v těchto materiálech: přírodní, umělé, směsové, nehořlavé. Na přání zajistíme i plastové. Horní profil je hliníkový a dodáváme jej v barvě bílé. Všechny konstrukční prvky jsou skryty. Naklápění a stahování žaluzie se provádí pomocí ovládací šňůrky s korálky. Uchycení žaluzie je možno provést do stropu nebo do čelní stěny. Stahování lamel si vybere zákazník z pěti nabízených typů.