HOCO roletové profily

 

Vlastní výroba širokého sortimentu roletových profilů jak z plastu, tak i z hliníku, umožňuje použít pro každou velikost rolety ten správný profil. Vedle vynikajících útlumových vlastností v oblasti hluku a tepla vyznačují se HOCO roletové profily vysokou pevností, a tím zajišťují dodatečnou ochranu proti vloupání. Dlouhodobě ověřená barevná stálost je zajištěna vhodnou volbou materiálů.

 

INTEGROVANÉ ROLETY

 

Jsou dodávány na stavbu již namontované na HOCO oknech. Výhodou je možnost barevného sladění vodítek a skříně rolety s dekorem okenních rámů. Lamelovou výplň rolety můžete zvolit buď plastovou, nebo hliníkovou, vždy s jinými parametry ochrany proti hluku, úniku tepla a vloupání. Skříň rolety je rovněž možné dodat se zvýšeným útlumem hluku a tepla. Standardně jsou rolety ovládány obvyklým popruhem, ale na přání i převodovkou s klikou pro ruční ovládání. O větší komfort ovládání se starají elektromotoricky poháněné rolety s různými možnostmi automatické obsluhy.

 


PŘÍDAVNÉ ROLETY

 

jsou stále oblíbenější. Umožňují montáž rolety na stávající okna prakticky v každé situaci. Přídavná roleta Exklusiv svým tvarem a možnostmi barevného řešení inspiruje architekty a stavitele ke tvobě zajímavých fasád, jiná varianta přídavné rolety naopak umožňuje její skrytou montáž pod omítku.

 

 

Do této kategorie patřící roletová garážová vrata, motoricky ovládaná, vybavená inteligentním a bezpečným dálkovým ovládáním mohou být použita i pro hromadné garáže.