Dřevo hliníkové okno od firmy HOCODoneste si kus přírody do svého domova


Dřevěná okna firmy HOCO představují teplo a bezpečí domova, přispívají k životní pohodě mezi čtyřmi stěnami.Dřevo se vyznačuje dlouhou životností, pevností, nabízí optimální hlukovou a tepelnou ochranu. Po tisíciletí ověřený ateriál grarantuje přirozený pocit uspokojení.


Štíhlý profil a nadčasový design - to jsou znaky tohoto systému. Od formy a barvy až po bohatý výběr klik, všechny možnosti k tvorbě vašeho okna jsou vám k dispozici. 

Práškově lakované hliníkové obložení garantuje, že vaše okno nepodlehne povětrnostním vlivům. Odpadá tím natírání. Díky třem úrovním těsnění, sladěného v barvě okna, jste za oknem firmy HOCO chráněni před vlhkostí a chladem.
Dřevo - hliník, silná kombinace


Hliníkový obklad, který je opatřen nástřikem práškové barvy, zajišťuje obchranu vnější strany okna před povětrnostními vlivy a tím odpadá pozdější nutné natírání.


HOCO combo optimálně chrání proti chladu a vlhkosti, protože je opatřeno třemi těsnícími gumami, přizpůsobenými barevně barvě okna.


Můžete si přizpůsobit barvu okna situaci v bytě a také přizpůsobit barvu hliníkového obkladu barvě fasády. V systému HOCO combo je hliníkový obklad připevněn k dřevěnému profilu okna pomocí příchytek a společně tvoří nerozdělitelné spojení.

HOCOcombo H440

Okno budoucnosti


Díky extrémně utopené poloze rámečku izolačního sklad je docíleno mimořádné tepelné izolace, díky níž je minimalizováno rosení na vnitřní tabuly izolačního skla.


Okení systém firmy HOCOfuture je standardně okován plně skrytým kováním, osazen třemi úrovněmi těsnění v barvě šedé nebo černé a na požadavek vybaven omezovačem otevření.


Izolační sklo je vsazeno do skrytého křídla a je upevněno pomocí lepidla klipsů.HOCOfuture