TERASY TWINSON O-TERRACE


Twinson O-Terrace je vyroben ze dřeva a PVC. Spojením výhod obou materiálů v jeden vám Twinson předává to nejlepší z obou - přírodní vzhled, hřejivý pocit ze dřeva a trvanlivost PVC spolu s jeho minimální údržbou. Díky svému přírodnímu vzhledu splynou terasové desky O-Terrace dokonale s Vaší zahradou.
Twinson O-Terrace zaručí, že vaše terase zůstane nezměněná po dlouhou dobu. Desky se neštěpí, nekroutí a odolávají parazitům a vodě. Jejich nespornou výhodou jsou minimální nároky na údržbu a také jednoduchá montáž. Terasové desky Twinson se totiž díky skrytému systému nerezových spojek připevní na předem připravený rošt a snadno začistí soklovou krycí lištou.     Desky Twinson, určené pro terasy, jsou stoprocentně recyklovatelné - jsou tedy alternativou k tvrdému dřevu a navíc šetří životní prostředí. Zatímco tvrdé dřevo se těží v deštných pralesích, Twinson obsahuje dřevo borovice, která vyrůstá v lesích, které jsou průběžně doplňovány novou výsadbou.


Terasy Twinson jsou k dostání v 8 barevných kombinacích. Vybrat si můžete z mandlově béžové, olivově zelené, meruňkově hnědé, lískově hnědé, kůrově hnědé, drnově hnědé, lékořicově černé a kamenně šedé.BAREVNÉ VARIANTY TERAS O-TERRACE


       
Doporučená maloobchodní cena terasových prken z materiálu Twinson je zcela srovnatelná s cenami kvalitního exotického dřeva. Díky unikátním vlastnostem materiálu Twinson ale můžete zcela zapomenout na dodatečné náklady za penetrační a ochranné oleje a nátěry. Twinson je prakticky bezúdržbový a trvanlivý materiál s garancí 25 let.