EURO Držáky


Plastový €uro držák je patentovaný závěsný systém, který představuje bezpečné uchycení k rámu okna bez narušení integrity plastového materiálu okna a záruky, přičemž se využívá odtokových kanálků, které zůstávají stále funkční. Je také opatřený stavitelným prvkem pro nastavení obdélníkové konstrukce do vodorovné polohy.
Jde o nový, estetický a praktický výrobek, nevyžaduje zásahy do konstrukce okna a fasády, zároveň neznečišťuje fasádu. Nevyžaduje téměř žádnou manuální zručnost při montáží resp. demontáží. €uro držák je prakticky bezúdržbový.Záruka na výrobek je 5 let. Na šňůru se záruka nevztahuje.

POUŽITÍ


V oblasti zateplených systémů rodinných nebo panelových domů.

Systém zavěšení plastového €uro držáku řeší v součastné době technické řešení v oblasti narušení plastového obalu konstrukce budovy.

€uro držák lze přichytit na všechna plastová okna v ČR

s šířkou stěny alespoň 3 mm !!!

PVC držák TRUHLÍKU


Je nedílnou součástí plastového okna zabraňující překlopení květinového truhlíku a jeho následného pádu z okna na zem při větrném počasí. Velice bezpečný a esteticky nezávadný prvek plastového okna, kterým uděláte radost zajisté nejedné hospodyni.


   
PVC držák WI-FI


Prototyp plastového €uro držáku wifi přijímače.


   
PVC držák SAT


Prototyp plastového €uro držáku satelitního přijímače.


   
ZAMĚŘENÍ A MONTÁŽ


Zaměření a montáž €uro držáku je velice snadná. Podle objednávkového formuláře proveďte zaměření a podle prospektu instalace namontujte.