EURO Sušáky


PŘIROZENÉ SUŠENÍ SLUNCEM A VĚTREM


Přirozené sušení sluncem a větrem pracuje na základě odjímání vlhkosti. Není tedy třeba již využívat drahé tepelné energie, což se výrazně projeví na celkovém vyúčtování těchto služeb a podstatně uleví zatížení Vašeho rodinného rozpočtu. Díky lehké konstrukci plastového profilu je okenní sklopný €uro sušák velice vhodným nástrojem pro sušení vlhkého či mokrého prádla a k předcházení plísní v bytě.


Plastový €uro držák je patentovaný závěsný systém, který představuje bezpečné uchycení k rámu okna bez narušení integrity plastového materiálu okna a záruky, přičemž se využívá odtokových kanálků, které zůstávají stále funkční. Je také opatřený stavitelným prvkem pro nastavení obdélníkové konstrukce do vodorovné polohy.

Jde o nový, estetický a praktický výrobek, nevyžaduje zásahy do konstrukce okna a fasády, zároveň neznečišťuje fasádu. Nevyžaduje téměř žádnou manuální zručnost při montáží resp. demontáží. Sušák je prakticky bezúdržbový.Garantujeme zatížení sušáku na 30kg.


Záruka na výrobek je 5 let. Na šňůru se záruka nevztahuje.
POUŽITÍ


V oblasti zateplených systémů rodinných nebo panelových domů.

Systém zavěšení plastového €uro držáku řeší v součastné době technické řešení v oblasti narušení plastového obalu konstrukce budovy.


€uro držák lze přichytit na všechna plastová okna v ČR

s šířkou stěny alespoň 3 mm !!!
PVC okenní sušák CLASSIC


Pevný vodorovný sušák pro sušení prádla vzduchem, tím se ušetří energie nutná k sušení prádla v elektrických sušičkách. Samozřejmostí je vyztužení hliníkem pro stabilizaci stálosti tvaru a pevnosti.


   
PVC okenní sušák PROFI


Sklopný sušák pod parapetovou část, aby nepřekážel ve výhledu z okna. Jako fixace zde slouží kovový klip. Zde zůstává v klidu. Dá se tak říci, že je „uskladněný.“


   
PVC okenní sušák DELUXE


Je obousměrně otočný sušák k horizontální rovině. Jako fixace zde slouží kovový klip. Bezpečné sušení prádla s pojistkou ve špaletě plastového okna.


   
PVC okenní sušák PREMIO


Je obousměrně otočný sušák k horizontální rovině. Pro větší pocit bezpečí a jako fixace zde slouží šňůra, díky které si můžete sušák přitáhnout. Sušák PREMIO je na trhu skutečně jediný.


   
PVC okenní sušák bez eurodržáku


Je pevný sušák s nutností vrtání. Tento typ sušáku doporučujeme pouze tam, kde nelze požít sušák s €uro držákem.


U tohoto uchycení může dojít ke ztrátě záruky!

PVC okenní sušák lodžie - BALKON


Originální a zároveň jednoduchý držák šňůry pro váš balkón.


 


Alternativy sušáku BALKON


 
ZAMĚŘENÍ A MONTÁŽ


Zaměření a montáž €uro držáku je velice snadná. Podle objednávkového formuláře proveďte zaměření a podle prospektu instalace namontujte.